Our Prices

Services for Women and Men

Let us help you find the perfect look & gift for every occasion

$100

30 minute consultation covering body shape, lifestyle, & style personality

Purchase
popular
$200

3 hours of Personal Shopping, plus a 30 minute pre-shop

Purchase
$310

2 hour Wardrobe Creation (creating outfits and adding accessories)

Purchase
Shop Like No One Else

Unlock Your Personal Style

Contact me

Consultations are free!

Contact me today for all of Your fashion needs.


  testimonials

  Our Happy Clients

  Zakup nieruchomości w ostatnich dwóch miesiącach 2023 roku był trudny. Dla mnie jeszcze trudniejszy pod względem założonych kryteriów poszukiwania. Po kilku tygodniach samodzielnych działań doszedłem do wniosku, że potrzebuję pomocy profesjonalisty. Usługi Pani Anny okazały się najlepszym wyborem. Doceniłem bardzo “ludzkie” podejście w relacjach. (…) W moich momentach zwątpienia jej entuzjazm powodował dalszą chęć do działania. (…) Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że lepszej specjalistki na wrocławskim rynku nieruchomości nie znajdziecie.

  Filip

  Filip

  marzec 2024

  Bardzo polecam współpracę z Panią Anią – jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Dzięki niej sprzedaliśmy mieszkanie w jeden dzień, a cały proces – począwszy od ogłoszeń, przez kontakt z chętnymi i prezentacje lokum, aż po podpisanie aktu notarialnego i zdanie kluczy – był dla nas prosty i bezstresowy.

  Barbara

  Barbara

  luty 2024

  Pani Ania pomogła nam przejść bezstresowo przez proces sprzedaży mieszkania. Zależało nam aby prezentacje nie kolidowały z codziennymi aktywnościami, więc zaplanowaliśmy krótki urlop. W ciągu kilku dni Pani Ania przygotowała home staging, zrobiła piękne zdjęcia i opublikowała ogłoszenie. Po powrocie pierwszą informacją jaką otrzymaliśmy na lotnisku, była oferta od kupujących. Zero stresu, pełna satysfakcja! Polecam!

  Grzegorz

  Grzegorz

  marzec 2024