Zarządzanie najmem długoterminowym, to usługa, która zapewnia właścicielom nieruchomości błogi spokój oraz pewność, że ich własność jest kompleksowo i profesjonalnie administrowana oraz doskonale utrzymywana. Moje wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala na efektywne zarządzanie każdym aspektem najmu, od finansów, przez stały kontakt z najemcami, aż po wsparcie techniczne.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Prowadzenie rozliczeń związanych z najmem długoterminowym

Skrupulatnie zarządzam procesem płatności czynszu, śledzę terminowość wpłat i podejmuję odpowiednie działania w przypadku wystąpienia ewentualnych opóźnień ze strony wynajmujących. Dla maksymalnej wygody moich klientów, ze środków zgromadzonych na dedykowanym subkoncie, pokrywam wszelkie opłaty administracyjne oraz eksploatacyjne dotyczące lokalu.

Naprawy i utrzymanie techniczne nieruchomości

W przypadku wystąpienia awarii sprzętu lub innego problemu technicznego związanego z wynajmowanym mieszkaniem czy domem, szybko znajduję odpowiednich specjalistów i nadzoruję ewentualne naprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań przedstawiam moim klientom koszty związane z naprawami, zapewniając pełną przejrzystość i stałą kontrolę nad wydatkami.

Rozwiązywanie ewentualnych problemów

Dzięki temu, że jestem pierwszym punktem kontaktu dla najemców, właściciel może zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z bezpośrednim rozwiązywaniem problemów. Wszelkie kwestie, pytania czy problemy najemców rozwiązuję efektywnie i możliwie jak najszybciej, co przyczynia się do utrzymania dobrych relacji i zwiększenia satysfakcji z najmu.

Dlaczego warto skorzystać z mojej usługi zarządzania najmem długoterminowym?

Sprawne zarządzanie najmem długoterminowym wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia. Delegując te obowiązki specjalistce, takiej jak ja, zyskujesz kompleksową opiekę nas Twoją nieruchomością, profesjonalne podejście oraz oszczędzasz czas, a do tego możesz cieszyć się zyskami z najmu bez konieczności zajmowania się sprawami technicznymi, formalnymi czy tymi, które są związane z utrzymywaniem kontaktu z najemcami. Dodatkowo regularne nadzorowanie stanu technicznego i estetyki nieruchomości zgodnej z aktualnymi trendami przyczynia się do jej długoterminowego zachowania i potencjalnego wzrostu wartości.

Zapraszam do kontaktu – chętnie wykorzystam moją wiedzę, doświadczenie i zainteresowania, aby Twoja inwestycja nieruchomościowa była jeszcze bardziej owocna i bezproblemowa!