O mnie

Anna Bartoszek - agentka nieruchomości Wrocław
O MNIE

Cześć, jestem Anna Bartoszek! Z przyjemnością pomogę Ci znaleźć idealną nieruchomość!

Specjalizuję się w poszukiwaniu nieruchomości do zakupu, uwzględniając potrzeby, wymagania i możliwości moich klientów, od lokalizacji, przez wielkość, aż po budżet. Dzięki temu jestem w stanie zaproponować Ci coś, co doskonale wpisze się w Twoje preferencje. Oprócz tego chętnie pomogę Ci w sprzedaży mieszkania, m.in. wykorzystując proces home stagingu czy przejmę od Ciebie zarządzanie najmem długoterminowym Twojej nieruchomości.

Jako agentka nieruchomości we Wrocławiu dobrze znam lokalny rynek, posiadam zdolności negocjacyjne oraz umiejętności budowania trwałych relacji z klientami. Jestem ekspertką w zakresie wyceny wartości nieruchomości i doradzania klientom w zakresie ich kupna, sprzedaży czy wynajmu. Dodatkowo, jako home stager, wykorzystuję swoje artystyczne zdolności i wyczucie stylu do kreowania atrakcyjnych i przytulnych przestrzeni. Moje umiejętności w zakresie aranżacji wnętrz pozwalają na zwiększenie atrakcyjności nieruchomości na rynku, co przekłada się na szybszą sprzedaż lub wynajem oraz potencjalnie wyższe ceny.

Poznajmy się lepiej

DLACZEGO WARTO?

Maksymalnie przyspieszę proces zakupu nieruchomości dopasowanej do Twoich wymagań lub sprzedaży nieruchomości, negocjując najlepszą cenę!

CO MÓWIĄ KLIENCI?

O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Zakup nieruchomości w ostatnich dwóch miesiącach 2023 roku był trudny. Dla mnie jeszcze trudniejszy pod względem założonych kryteriów poszukiwania. Po kilku tygodniach samodzielnych działań doszedłem do wniosku, że potrzebuję pomocy profesjonalisty. Usługi Pani Anny okazały się najlepszym wyborem. Doceniłem bardzo “ludzkie” podejście w relacjach. (…) W moich momentach zwątpienia jej entuzjazm powodował dalszą chęć do działania. (…) Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że lepszej specjalistki na wrocławskim rynku nieruchomości nie znajdziecie.

Filip

Filip

marzec 2024

Bardzo polecam współpracę z Panią Anią – jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Dzięki niej sprzedaliśmy mieszkanie w jeden dzień, a cały proces – począwszy od ogłoszeń, przez kontakt z chętnymi i prezentacje lokum, aż po podpisanie aktu notarialnego i zdanie kluczy – był dla nas prosty i bezstresowy.

Barbara

Barbara

luty 2024

Pani Ania pomogła nam przejść bezstresowo przez proces sprzedaży mieszkania. Zależało nam aby prezentacje nie kolidowały z codziennymi aktywnościami, więc zaplanowaliśmy krótki urlop. W ciągu kilku dni Pani Ania przygotowała home staging, zrobiła piękne zdjęcia i opublikowała ogłoszenie. Po powrocie pierwszą informacją jaką otrzymaliśmy na lotnisku, była oferta od kupujących. Zero stresu, pełna satysfakcja! Polecam!

Grzegorz

Grzegorz

marzec 2024